Gruba Gir

Öncelikle https://gaming.amazon.com/ bağlantısına tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza çıkan Prime’ı deneyin butonuna tıklıyoruz.

Sonrasında çıkan bağlantıda Devam butonuna tıklıyoruz. (Eğer ülkeniz Türkiye’den farklı gözüküyorsa Ülke değiştir butonuna tıklayıp değiştiriniz.)

Amazon hesabınız varsa direkt olarak bilgilerinizi girip kırmızı ile işaretlenmiş bölgeden giriş yapınız eğer bir hesaba sahip değilseniz mavi ile işaretlenmiş butonu basıp kayıt olduktan sonra giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra Prime’ı satın almak istediğiniz kartınızın bilgilerini giriniz ve Kartınızı ekleyin butonuna basınız.(Eğer telefon doğrulama kısmı geliyorsa telefonunuzu doğruladıktan sonra bu siteye yönlendiriliyorsunuz ya da direkt olarak Not Now butonuna tıklayıp doğrulamadan da geçiş yapabilirsiniz)

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Bu adresi kullan butonuna tıklayınız.

Ödeme yönteminizi doğrulayıp seçtikten sonra Devam Et butonuna tıklayınız.


Tüm bilgileri onayladıktan sonra 30 günlük ücretsiz denemeni başlat butonuna tıklayınız ve hazırsınız! Prime’a özel sunulan benzersiz avantajların hepsinden yararlanabilirsiniz.

Ödeme Yaparken Sorun Mu Yaşıyorsunuz?

Reddedilen Ödeme İçin Yeniden Deneme

ABONELİK İPTALİ

ÖNEMLİ NOT: Grup alımlarına yetişemediğimiz için, yaklaşık dört senedir şahsi alımları bu şekilde yapıyoruz. Sizlere öncelik olarak ücretsiz Prime aboneliğini anlattık fakat isterseniz Kademe 1,2,3 veya Kick aboneliği karşılığında da gizli gruba giriş yapabilirsiniz. Unutmayın; ücretli abonelik grupta sizleri ayrıcalıklı kılmaz.